Залишилися сиротами при живих батьках: у Білій Церкві в пологовому відмовилися від двох новонароджених малюків
25 Чер, 07:59
У Білій Церкві двоє новонароджених дітей залишилися без батьківського піклування після відмови матері та рішення щодо подальшого влаштування немовлят. Відповідне питання розглянули у виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради. Про це повідомляє Телеканал Крокус.
Йдеться про хлопчика та дівчинку, які народилися на початку червня у Білоцерківському пологовому будинку. За інформацією міськради, матір хлопчика залишила дитину після пологів, а від дівчинки відмовилися одразу після народження.
Виконавчий комітет ухвалив рішення щодо реєстрації народження дітей та визначення подальших кроків їхнього влаштування. Хлопчику вже надали ім’я — Тарас.
На період вирішення подальшої долі обох немовлят їх планують тимчасово влаштувати до спеціалізованого обласного будинку дитини у Білій Церкві. Строк перебування там може становити до шести місяців, а функції опікуна виконуватиме адміністрація закладу.
Паралельно соціальні служби працюватимуть над пошуком рішень, які забезпечать дітям право на виховання у сімейному середовищі — зокрема через можливе влаштування у прийомні сім’ї або інші форми сімейного догляду.
«Київщина 24/7» також повідомляла, що мешканці селища Бабинці Бучанської громади відтепер мають доступ до якісного медичного обслуговування у новому сучасному закладі. Нова амбулаторія — це не просто відремонтоване приміщення, а технологічний об’єкт, зведений з урахуванням викликів воєнного часу та потреб інклюзивності.
Читайте також: Медицина рівних можливостей: як Київ перетворює лікарні на безбар’єрні та інклюзивні простори
Фото: з відкритих джерел
Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.