Завдяки довірі: у Києві патрульні врятували жінку від фатального кроку

Політика
Завдяки довірі: у Києві патрульні врятували жінку від фатального кроку

24 Чер, 21:52

У Києві патрульні врятували жінку, яка перебувала у критичному емоційному стані та могла завдати собі шкоди. Про це повідомили в патрульній поліції Києва.

До правоохоронців надійшло повідомлення від мешканців будинку про жінку, яка перебувала у складному психологічному стані. На місце події прибули патрульні. Інспектори почали спілкуватися з громадянкою, намагаючись заспокоїти її, підтримати та встановити контакт.

Завдяки спокою, витримці та професійним діям Ірині Олеськів вдалося налагодити довірливу розмову з жінкою. Поступово патрульна змогла наблизитися до неї та скористатися моментом, щоб перемістити громадянку у безпечне місце.

Після цього жінка погодилася спуститися вниз. Поліцейські надали їй необхідну домедичну допомогу та передали медикам, які надалі ушпиталили громадянку.

У патрульній поліції зазначили, що завдяки професійності, рішучості, людяності та небайдужості правоохоронців вдалося зберегти людське життя.

«Київщина 24/7» також повідомляла, що у Святошинському районі Києва патрульні поліцейські запобігли трагедії та врятували жінку, яка опинилася у небезпечній ситуації. Напередодні до поліції надійшло повідомлення про громадянку, яка перебувала на балконі 11-го поверху однієї з багатоповерхівок і могла наражати себе на небезпеку.

Читайте також: Прив’язали до дерева і добили: у Києві затримали п’ятьох за жорстоке вбивство чоловіка

Фото: патрульна поліція Києва

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.

Залишити відповідь