На Гарячу лінію Львова звернувся громадянин, який висловив своє обурення тим, що біля лікарні на вулиці Орлика, парковка зі шлагбаумом. Біля парковки немає терміналу, що оплатити і заїхати на території, яка перекрита.
Інша користувачка групи Оксана Назаркевич пише, що її дуже обурює, що для пацієнтів обласної клінічної лікарні, яка має міжрегіональне значення, при можливості і великій території навколо, створили кілька платних паркомісць. Звісно, лікарі мають мати пріоритетне значення для розташування автомобілів, але зробити для пацієнтів (ще й дитячої лікарні) таку “міні паркозону” – це ганьба і недбальство. Проведення реконструкції і облаштування території має відбуватися з врахуванням потреб суспільства і сучасних реалій, а не лише створення гарного ландшафтного облаштування.

На Гарячій лінії Львова відповіли, що закрита парковка – для лікарів !
Viktor Gates, як повідомили в Управлінні охорони здоров’я, ВП «Лікарня Святого Миколая» КНП «1 територіальне медичне об’єднання м. Львова» впродовж останніх років постійно працює над покращенням надання медичних послуг та обслуговування пацієнтів.
Для вирішення питання короткотермінового паркування автотранспорту пацієнтів, працівників лікарні та відвідувачів лікарні на вул. Пилипа Орлика, 4 облаштовано паркувальний майданчик.
В Управлінні охорони здоров’я зазначають, що шлагбаум при в’їзді на парковку біля лікарні закрито з огляду на необхідність організації та контролю доступу на територію, що забезпечує безпеку пацієнтів, медичного персоналу та відвідувачів. Крім того, це дозволяє зменшити навантаження на паркувальні місця та забезпечити пріоритет для тих, хто потребує медичних послуг. Серед пацієнтів та відвідувачів першочергове право заїзду на територію мають маломобільні громадяни.
В Управлінні охорони здоров’я інформують, що закрита шлагбаумом нижня парковка передбачена тільки для працівників лікарні. Забезпечення медичних працівників паркувальними місцями є пріоритетним, оскільки вони повинні без перешкод потрапляти на робоче місце, щоб надавати допомогу пацієнтам.
На жаль, у зв’язку з обмеженою площею земельної ділянки ВП «Лікарня Святого Миколая» на вул. Пилипа Орлика, 4 немає місця для облаштування додаткових парковок і забезпечення довготривалого паркування автотранспорту безпосередньо на території закладу охорони здоров’я.
Проте, при необхідності, як повідомляють в Управлінні охорони здоров’я, можна заїхати на територію дитячої лікарні, щоб доставити маленьких пацієнтів із супроводжучими до приймального відділення з подальшим виїздом автомобіля.
В Управлінні охорони здоров’я зазначають, що навпроти ВП «Лікарня Святого Миколая» вздовж вулиці Пилипа Орлика облаштовано муніципальну парковку, якою можуть скористатися відвідувачі.
Читайте також: у центрі Львова зникає поліклініка
Post Views: 1