Увaга! Воpог по заводу “Даpниця” у Києві, що виpобляє лiки

Uncategorized, Суспільство

Увага!

Ворог по заводу “Дарниця” у Києві, що виробляє ліки.

Російські терористичні війська атакували фармацевтичний завод “Дарниця” у Києві піл час нічного обстрілу.

Про це повідомила директорка ради директорів компанії Катерина Загорій на Facebook у неділю, 28 червня.

Загорій зазначила, що вночі російські окупанти атакували завод “Дарниця”.

За її словами, жодних коментарів щодо наслідків ворожих ударів не буде до закінчення роботи відповідних служб.

“про завод Дарницю та ворогів. З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ми не коментуємо деталі щодо характеру пошкоджень чи наслідків.

На цей момент можемо підтвердити, що загиблих і постраждалих серед працівників немає, а завод продовжить свою роботу.

А всім нашим ворогам – смерть та кара Божа”, – написала Загорій.


Залишити відповідь