Деякі підрозділи вже перетнули позначку у 50 тисяч рапортів в застосунку «Армія+»

Суспільство
Керівник застосунку «Армія+» Роман Загородній. Фото АрміяFM

Серед лідерів — 47 механізована бригада «Магура», 15 бригада артрозвідки «Чорний ліс», 105-та бригада ТрО та підрозділи ДШВ.

Про це в ефірі АрміяFM розповів 27 червня керівник застосунку «Армія+» Роман Загородній.

«Мені стає дедалі складніше знайти підрозділ або людей, які не користуються «Армія+». Із лідерів, насправді, хотів би відзначити 47-му бригаду «Маґура» у яких є особливість — командир підписує рапорти масовим підписом. У нас є такий функціонал, де можна до 40 рапортів одночасно підписати прямо в застосунку», — зазначив Роман Загородній.

За його словами, деякі підрозділи вже перетнули позначку у 50 тисяч рапортів.

«І найголовніше — не тільки бойові підрозділи, а ще й підтягнувся Генеральний штаб, підтягнулося Міністерство оборони. Тобто більшість війська вже користується рапортами. Це та метрика, яку ми зараз відстежуємо», — сказав Роман Загородній.

У планах в «Армії+» потроху відходити від рапортів і робити проактивні сервіси.

«Тому що, давайте чесно, рапорт — це заявка на послугу, а не сама послуга. Послуга — це, наприклад, автоматизована довідка форми №5, де немає взагалі людини. Я зайшов, застосунок її згенерував, відправив дружині PDF для садочка чи кудись ще. Оце послуги, до яких ми прагнемо.

Ми туди йдемо і будемо поступово робити проактивні послуги замість рапортів. Рапорти — це був певний крок, який ми зробили, а далі будемо створювати автоматизовані сервіси», — анонсував Роман Загородній.

Як повідомляла АрміяInform, через Армія+ тестуватимуть спрощені переведення військовослужбовців у межах одного корпусу.

Залишити відповідь