Пересіли на електротранспорт: наші дрони примусили окупантів відмовитися від прямоходіння
Ворожі штурмовики використовують електромопеди та електросамокати, щоб наблизитися кілометрів на 5 до лінії зіткнення в точки накопичення.
Про це на стрімі Армія TV розповів батл-капітан 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка старший сержант Роман Підлубний.
За його словами, ближче доїхати росіяни не можуть.
«У нашій смузі оборони є природні захисні рубежі, річки, так само інженерні споруди, ті ж танкові рови, через які ворог просто не може фізично проскочити там на самокатах або на електромотоциклах», — розповів Роман Підлубний.
За його словами, ворог використовує електротранспорт для пересування у власному тилу.
«У нас така місцевість, що дуже багато посадок, і там між посадками поля десь від 700 метрів до півтора кілометра.
Здолати цю відстань окупантам у пішому порядку нереально, то вони стрибають на електросамокати і намагаються проскочити до наступної посадки», — зазначив Роман Підлубний.
Також росіяни використовують електротранспорт для забезпечення позицій своїх пілотів.
Як повідомляла АрміяInform, пілоти «Хижаків висот» застосовують спеціальну технологію для знищення піхоти окупантів у бліндажах та інших укріпленнях.