Поява загадкової піни на озері Небреж у Києві: фахівці відреагували на паніку в мережі та взяли проби води
27 Чер, 19:07
У КП «Плесо» відреагували на повідомлення у соціальних мережах про появу піни на березі озера Небреж. Для перевірки інформації на місце оперативно виїхали інспектори підприємства та фахівець випробувальної хімічної лабораторії.
Як повідомили у КП «Плесо», спеціалісти обстежили прибережну територію та акваторію водойми, а також відібрали проби води для проведення хімічного аналізу. Результати досліджень мають допомогти встановити причину появи піни.

На підприємстві зазначили, що під час попередніх лабораторних досліджень, проведених 9 червня, усі показники якості води в озері Небреж відповідали нормі, а жодних відхилень не було зафіксовано.
Наразі відібрані зразки вже перебувають на дослідженні. Лабораторні випробування триватимуть від п’яти до семи днів, після чого у КП «Плесо» обіцяють оприлюднити результати.
На підприємстві також подякували мешканцям за уважність, активну громадянську позицію та своєчасне інформування про ситуацію.

Раніше «Київщина 24/7» повідомляла про те, що у Тетерівському надлісництві Київської області розпочали пілотний проєкт зі створення штучних оселищ для комах-запилювачів. Перші спеціальні «готелі для комах» встановили в межах ініціативи WWF-Україна та ДП «Ліси України».
Читайте також: Чверть мільйона за «швидкий» висновок: у Києві судитимуть завідувачку держлабораторії НАМН
Фото: КП «Плесо»
Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.