Увaга! Воpог завдав сеpію удаpів по міcту. Прогpиміли вuбухи
Постраждали двоє цивільних, пошкоджено автомобілі.
У Дергачах Харківської області російські війська двічі атакували АЗС 27 червня.
Про це пише Харківська обласна прокуратура.
За інформацією, перший удар стався близько 13:40. Пошкоджено паркан АЗС та автомобілі на території автотранспортного підприємства. Постраждалих не було.
Менш ніж за годину, орієнтовно о 14:30, ворог завдав повторного удару по іншій АЗС.
Поранення дістала 41-річна жінка, яка перебувала у своєму автомобілі.
Гостру реакцію на стрес отримав 34-річний працівник заправки.
В прокуратурі розпочали досудове розслідування за фактом вчинення воєнних злочинів. Обставини події з’ясовуються.