В Ірпінській громаді запускають медичний центр для пацієнтів, які потребують тривалого лікування
26 Чер, 13:23
У Михайлівці-Рубежівці завершують підготовку до відкриття стаціонарного терапевтичного та паліативного відділення КНП «Центральна міська лікарня» міста Торецька. Новий медичний підрозділ працюватиме для внутрішньо переміщених осіб, жителів Торецької громади та мешканців Київської області. Про це повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Пащинський.
Проєкт реалізується в межах співпраці Ірпінської та Торецької громад після підписання меморандуму про партнерство. Після звернення Торецької громади щодо підтримки релокованого медичного закладу Ірпінська громада надала приміщення в Михайлівці-Рубежівці, яке тривалий час не використовувалося та потребувало ремонту.

За словами Олександра Пащинського, наразі основні роботи вже завершено. Попереду — облаштування безбар’єрного доступу та отримання медичної ліцензії, після чого заклад зможе прийняти перших пацієнтів.
Новий медичний підрозділ надаватиме послуги довготривалого лікування, паліативного догляду та медичного супроводу пацієнтів із хронічними захворюваннями.
Також Олександр Пащинський зазначив, що реалізація проєкту є прикладом співпраці між громадами. За його словами, завдяки цьому вдається підтримати релокований медичний заклад, допомогти людям, які через війну були змушені залишити свої домівки та робочі місця, а також створити для громади новий медичний заклад. Він також подякував старості Михайлівки-Рубежівки Катерині Пасюк, директору КНП «Ірпінська центральна міська лікарня» Антону Довгополу, депутату Андрію Помазану та всім, хто долучився до реалізації проєкту.

Читайте також: В Ірпені відкрили перший на Київщині безбар’єрний спортмайданчик для реабілітації.
Фото: Олександр Пащинський.
Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.