Ворог вночі атакував енергетичну інфраструктуру на півдні Одещини
Вночі 26 червня російські війська атакували енергетичну та цивільну інфраструктуру півдня Одещини.
Про це повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер.
В Ізмаїльському районі через пошкодження об’єкта енергетики тимчасово без світла залишилися кілька населених пунктів. Енергетики вже приступили до відновлюваних робіт.
Також пошкоджень зазнала цивільна інфраструктура. Внаслідок атаки спалахнув котеджний будинок, одна людина постраждала.
На місцях працюють усі відповідні служби.
Як повідомляла АрміяInform, увечері 25 червня внаслідок російської атаки в Дарницькому районі Києва зайнялися складські приміщення.