Викинула на вулицю після 7 років спільного життя: поліція Київщини перевіряє факт жорстокого поводження з кішкою
26 Чер, 21:34
Правоохоронці Київської області розпочали офіційну перевірку за фактом можливого жорстокого поводження з домашньою твариною. Інцидент набув розголосу сьогодні під час планового моніторингу соціальних мереж, коли в одній із місцевих спільнот поліцейські виявили публікацію про ймовірне порушення чинного законодавства у сфері захисту тварин. Про це повідомляє поліція Київщини.
У соціальних мережах поширили інформацію про те, що жінка безжально залишила на вулиці домашню кішку. Особливе обурення користувачів викликав той факт, що чотирилапа прожила в цій родині близько семи років, ставши абсолютно залежною від людей, і тепер опинилася в безпорадному стані під відкритим небом.
Працівники поліції оперативно відреагували на виявлену інформацію та офіційно зареєстрували звернення до Єдиного обліку заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. Наразі правоохоронці проводять детальний комплекс перевірочних заходів, встановлюють особу власниці тварини та всі обставини події.
Після завершення перевірки інциденту буде надана відповідна правова кваліфікація згідно з Адміністративним або Кримінальним кодексом України.
«Київщина 24/7» також повідомляла, що у мережі з’явилося відео, на якому зафіксовано ймовірно жорстоке поводження з собакою під час грумінгу в одному зі столичних салонів. На оприлюднених кадрах видно, як під час процедури собака опиняється у небезпечному положенні — жінка, яка проводить грумінг, агресивно хапає тварину за шию, після чого пес намагається вирватися.
Читайте також: Маскував під дитячі іграшки та фени: у Києві затримали наркокур’єра з великою партією солі PVP
Фото: ілюстративне
Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.