З російського полону повернули ще 160 українських військових
З російського полону повернулися ще 160 наших Захисників.
Усі вони перебували в неволі ще з 2022 року. Про обмін військовополоненими повідомили у обласній адміністрації.
Серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони боронили Україну в Маріуполі, на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.


За попередньою інформацією, серед воїнів, яких сьогодні визволили з полону, є п’ятеро жителів Львівщини.
Серед 160 українських військовослужбовців, яких сьогодні вдалося повернути з російського полону, є і житель Шептицького – Петро Мавко.

Наш земляк служив навідником кулеметного взводу роти вогневої підтримки. У червні 2022 року під час боїв поблизу Новоіванівки на Луганщині він потрапив у ворожу неволю.
Петре, дякую вам за мужність і захист України. Вашому поверненню радіє вся Львівщина. Міцного здоров’я, сили і якнайшвидшого відновлення.
Читайте також: історія Захисника острова Зміїний